adizeroiv ADIZERO IV 53
vaporx VAPOR X 44
vaporIX VAPOR IX 27
legendv LEGEND V 22
superfly SUPERFLY IV
18
adizeroII ADIZERO II
17
hypervenom PHANTOM 14
LZII PREDATOR LZ II 12
predatorinstinct PREDATOR INSTINCT
12
nitrocharge NITROCHARGE 1.0
12
11pro ADIPURE 11PRO II 9
magistaopus OPUS 8
morelia_neo MORELIA NEO 7
maestriIII MAESTRI III
4
adizeroIII ADIZERO III 3
magistabra OBRA 3
evospeed EVOSPEED 1.2 3
lethaltigreor7 LETHEL TIGREOR 7 2
adidaspredator PREDATOR LZ 2
superligeraIII SUPER LIEGERA III 1
adipure11pro ADIPURE 11PRO II 1
pumaevospeed EVOSPEED 1
tiempolegendIV LEGEND IV 1

parisa

O TEPY.PL

Serwis tepy.pl został założony w roku 2011 przez użytkownika o nicku "Zaki", który postanowił poszerzyć swoje wieloletnie zainteresowanie tematyką korków piłkarskich o coś, co wtedy z założenia miało być zabawą i jedynie dodatkiem do hobby. Już wtedy, z layoutem graficznym w rodzaju "MS Paint level" "TEPY" były jedyną stroną w Polskim internecie, która skupiała się na temacie korków piłkarskich. Z biegiem czasu niniejszy serwis ewoluował zarówno merytorycznie, jak i jakościowo. Nie zabrakło również mimowolnego poszerzenia specjalizacji o pozostały sprzęt do futbolu oraz dodania nowych kanałów komunikacji. Szybko powstał facebookowy fanpage, kanał na YouTube, Instagram czy blog samego właściciela, zakisite.pl

Z perspektywy czasu widzimy, że chociaż zapał do korków zawsze był duży, to poziom treści artykułów, i przede wszystkim recenzji obuwia piłkarskiego, które są naszą największą chlubą stopniowo rósł. Dziś nie możemy patrzeć na pierwsze teksty poświęcone butom z kolekcji założyciela. Najchętniej napisalibyśmy je na nowo, jednak sentyment każe nam je zostawić żeby mieć na co spojrzeć w tył. Widzimy wtedy jak daleko zaszliśmy.

Dziś tepy.pl wciąż są największym polskim serwisem o korkach piłkarskich. Na co dzień serwujemy informacje dotyczące nowych kolorystyk obuwia, niewypuszczonych modeli i profesjonalne recenzje. Gramy zauważalną i coraz bardziej znaczącą rolę na światowej "korkowej scenie". Nasze testy są najobszerniejszymi, jesteśmy też autorami coraz większej liczby przecieków najnowszych modeli korków, co znajduje swój oddźwięk wśród społeczności zainteresowanej obuwiem do piłki nożnej niezależnie od szerokości geograficznej.

W przeciągu niemal trzech lat zgromadziliśmy liczne grono czytelników, z którymi staramy się otrzymywać stałe i partnerskie relacje. Tworzymy społeczność zainteresowaną wspólnym tematem. Nie raz oddawaliśmy im głos w ważnych dla nas sprawach, mamy też za sobą pierwsze spotkanie w realnym świecie i chęci na wiele kolejnych.  

Mamy nadzieję, że odwiedzając tepy.pl znajdziesz interesujące się informacje i dasz się wciągnąć do społeczności "tepo-maniaków", czyli ludzi szalenie zainteresowani korkami piłkarskimi.

tepy_new_07

adizero IV


tepy_new_11

639,99 zł

-40%
tepy_new_15

Superfly IV

tepy_new_18

789,99 zł

-30%
tepy_new_15

Tiempo Legacy V

tepy_new_21

249,99 zł

-30%
tepy_new_15

kontakt:

Hejt, pytania dotyczące korków piłkarskich, serwisu tepy.pl, współpracy i reklamy prosimy kierowac na adres:

redakcja@tepy.pl