x161 X16.1 55
vapoeXI VAPOR XI 54
vaporx VAPOR X 51
legendVI LEGEND VI 41
phinish PHINISH 28
adidasX X15.1 18
superflyV SUPERFLY V 16

ace161

ACE 16.1 9
obraII OBRA II 8
evospeed EVOSPEED 1.5

8

x161purechaos X 16+ PUREHAOS 7
ace161primeknit 16.1 PRIMEKNIT 6
legendv LEGEND V 6
superfly SUPERFLY IV

6

morelia neo MORELIA NEO 6
nbvisaro VISARO 5
opusII OPUS II 5
umbroacceleratorsl ACCELERATOR SL 3
magistaopus OPUS 2
ace15 ACE 15.1 2
premier THE PREMIER 2
vaporIX VAPOR IX 2
furonII FURON II 2
predatorinstinct PREDATOR INSTINCT 1
adipure ADIPURE I 1
adipure-II ADIPURE II 1
adipureIII ADIPURE III 1
messi15 MESSI 15.1 1
evopower EVOPOWER III 1
hypervenom PHANTOM I 1
adizeroIII ADIZERO III 1
adizeroV ADIZERO V 1
adidaspredator PREDATOR LZ 1
magistabra OBRA 1
  PHANTOM III 1

Serwis tepy.pl został założony w roku 2011 przez użytkownika o nicku "Zaki", który postanowił poszerzyć swoje wieloletnie zainteresowanie tematyką korków piłkarskich o coś, co wtedy z założenia miało być zabawą i jedynie dodatkiem do hobby. Już wtedy, z layoutem graficznym w rodzaju "MS Paint level" "TEPY" były jedyną stroną w Polskim internecie, która skupiała się na temacie korków piłkarskich. Z biegiem czasu niniejszy serwis ewoluował zarówno merytorycznie, jak i jakościowo. Nie zabrakło również mimowolnego poszerzenia specjalizacji o pozostały sprzęt do futbolu oraz dodania nowych kanałów komunikacji. Szybko powstał facebookowy fanpage, kanał na YouTube, Instagram czy blog samego właściciela, zakisite.pl

Z perspektywy czasu widzimy, że chociaż zapał do korków zawsze był duży, to poziom treści artykułów, i przede wszystkim recenzji obuwia piłkarskiego, które są naszą największą chlubą stopniowo rósł. Dziś nie możemy patrzeć na pierwsze teksty poświęcone butom z kolekcji założyciela. Najchętniej napisalibyśmy je na nowo, jednak sentyment każe nam je zostawić żeby mieć na co spojrzeć w tył. Widzimy wtedy jak daleko zaszliśmy.

Dziś tepy.pl wciąż są największym polskim serwisem o korkach piłkarskich. Na co dzień serwujemy informacje dotyczące nowych kolorystyk obuwia, niewypuszczonych modeli i profesjonalne recenzje. Gramy zauważalną i coraz bardziej znaczącą rolę na światowej "korkowej scenie". Nasze testy są najobszerniejszymi, jesteśmy też autorami coraz większej liczby przecieków najnowszych modeli korków, co znajduje swój oddźwięk wśród społeczności zainteresowanej obuwiem do piłki nożnej niezależnie od szerokości geograficznej.

W przeciągu niemal trzech lat zgromadziliśmy liczne grono czytelników, z którymi staramy się otrzymywać stałe i partnerskie relacje. Tworzymy społeczność zainteresowaną wspólnym tematem. Nie raz oddawaliśmy im głos w ważnych dla nas sprawach, mamy też za sobą pierwsze spotkanie w realnym świecie i chęci na wiele kolejnych.  

Mamy nadzieję, że odwiedzając tepy.pl znajdziesz interesujące się informacje i dasz się wciągnąć do społeczności "tepo-maniaków", czyli ludzi szalenie zainteresowani korkami piłkarskimi.